3500 kilometrów pomagania

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

3500 kilometrów pomagania

3500 kilometr przejechali już na jarosławskim rynku. Udało się! Bernadetta Kiper i Adam Cynk zmęczeni, ale szczęśliwi, po 28 dniach rowerowej wyprawy wzdłuż granic kraju, dotarli do mety I Charytatywnego Rajdu Dookoła Polski.

Bernadetta Kiper i Adam Cynk wjeżdżający na jarosławski rynek - metę I Charytatywnego Rajdu Dookoła Polski.jpg

Szczęście i wzruszenie wypisane też było na twarzach oczekujących na Bernadkę i Adama. W miniony piątek (28 czerwca br.) kibicowali im bliscy, znajomi, pasjonaci dwóch kółek zrzeszeni w różnych grupach, oo. dominikanie, a przede wszystkim pięcioro dzieci wraz z rodzinami, dla których rowerzyści podjęli wyzwanie. Wyrazy wdzięczności popłynęły także od burmistrza miasta Marcina Nazarewicza, który rajd objął honorowym patronatem. Na jarosławskim rynku, w imieniu gospodarza miasta, gratulacje i podziękowania złożył sekretarz Marian Kwietniowski. Były nie tylko kwiaty i upominki, ale też owocowa tarta.

Mimo, że rajd dobiegł końca, to zrzutka na pomoc Jagódce, Wiktorii, Fabianowi, Karolowi i Dominikowi jeszcze trwa pod linkiem - https://zrzutka.pl/dvx2yf W ten sposób każdy z nas może dołożyć kolejny symboliczny "kilometr" przybliżający dzieci do szansy na kosztowną rehabilitację.

Fotorelacja na profilu - Urząd Miasta Jarosławia