JBO 2025 - do 14 czerwca trwa nabór projektów

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

JBO 2025 - do 14 czerwca trwa nabór projektów

Trwa X edycja Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2025 rok. Do 14 czerwca można zgłaszać projekty. Zapraszamy.

Formularze do zgłoszenia projektu w ramach budżetu obywatelskiego

Udział w Jarosławskim o świetnia okazja do zagospodarowania 1 miliona złotych przeznaczonego z budżetu miasta na zadania spośród zgłoszonych przez mieszkańców pomysłów. Formularze dostępne są zarówno w wersji online (poniżej w załączniku) oraz w wersji papierowej w czterech punktach:

✅ kancelarii ogólnej urzędu (Rynek 1, parter, pokój nr 2)

✅ Informacji Turystyczno-Kulturalnej w Jarosławiu (Rynek 5)

✅ Galerii „Stara Ujeżdżalnia” (ul. gen. Władysława Sikorskiego 2a) - Punkt Informacji Turystycznej

✅ Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu (ul. ks. Jakuba Makary 1)

Wypełniony formularz można złożyć:

✅osobiście w kancelarii ogólnej urzędu (Rynek 1, parter, pokój nr 2)

✅ wysłać pocztą na adres: Urząd Miasta Jarosławia, Rynek 1, 37-500 Jarosław z dopiskiem „Budżet Obywatelski - FORMULARZ" (za datę złożenia uważa się datę stempla pocztowego)

✅ wysłać elektronicznie skan albo zdjęcie wypełnionego formularza i listy z podpisami na adres mailowy jbo@um.jaroslaw.pl