Rajd rowerowy przeciwko uzależnieniom

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Rajd rowerowy przeciwko uzależnieniom

„Rower TAK – uzależnienia NIE” pod takim hasłem 5 czerwca w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się Rajd Rowerowy. Ta cykliczna impreza, co roku gromadzi dziesiątki młodych cyklistów wraz z opiekunami ze wszystkich jarosławskich szkół podstawowych.

Rajd rowerowy w Szkole Podstawowej nr 9 Autor: Monika Sadurska

W tym dniu dopisała zarówno pogoda, jak i humory uczestników. Była dobra zabawa, dużo uśmiechu i wspaniała rywalizacja. Przedstawiciele szkół zmagali się m.in. w przeciąganiu liny, na rowerowym torze przeszkód czy slalomie w alkogoglach. Swoich sił w alkogoglach próbował również burmistrz Marcin Nazarewicz. Była też konkurencja artystyczna – wykonanie plakatu techniką dowolną, temat pracy „Rower TAK – uzależnienia NIE”.  Na zakończenie imprezy poznaliśmy wyniki poszczególnych konkurencji: pierwsze miejsce w konkurencji plastycznej „wymalowała” Szkoła Podstawowa nr 4, natomiast liderem w konkurencjach sprawnościowych została Szkoła Podstawowa nr 7.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Fotorelacja z wydarzenia: https://www.facebook.com/photo/?fbid=862042475958103&set=pcb.862056082623409&locale=pl_PL