Kulturalne Lato w Mieście

Kulturalne Lato w Mieście

• Kulturalne
  • Muzyczne

Zapraszamy na Kulturalne Lato w Mieście z CKiP!

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was letnią ofertę kulturalną, aby w atrakcyjny sposób spędzić ten wakacyjny czas!

Zaproszenie na Kulturalne Lato w Mieście / program w treści

19–21 lipca

• 19 lipca, godz. 19.00 – Letnie Dobranocki – „Calineczka” Teatr Bajek Lalka
  • 19 lipca, godz. 21.00 – Kino pod Gwiazdami – „Hugo i jego wynalazek”
  • 20 lipca, godz.19.00 – Letnie Muzykowanie – „Muzyka letnich dźwięków”
    Koncert finałowy Międzynarodowych Kursów Mistrzowskich Śpiewu i Fortepianu
  • 21 lipca, godz. 15.00 – Spacerki po Jarosławiu z przewodnikiem – „Drugi Złoty Wiek Jarosławia, czyli miasto na przełomie XIX i XX w.”

26–28 lipca

• 26 lipca, godz. 19.00 – Letnie Dobranocki – „Koszyk z czystego srebra” – legenda o św. Kindze z czasów ,kiedy była jeszcze księżną, Teatr Lalek Bajka
  • 26 lipca, godz. 21.00 – Kino pod Gwiazdami – „Doktor Dolittle”
  • 27 lipca, godz. 19.00 – Letnie Muzykowanie – Gentlemen’s Retro Music
    Daniel Lipiec – wokal | Przemysław Przywara – gitara | Dariusz Kot – akordeon |Jakub Kozłowski – kontrabas
  • 28 lipca, godz. 15.00 – Spacerki po Jarosławiu z przewodnikiem – „Jarosławskimi śladami generała brygady Wacława Scaevoli-Wieczorkiewicza”
    Spacerek realizowany z okazji obchodów Roku gen. bryg. Wacława Scaevoli-Wieczorkiewicza.

04 sierpnia

• godz. 15.00 – Spacerki po Jarosławiu z przewodnikiem – „Drugi Złoty Wiek Jarosławia, czyli miasto na przełomie XIX i XX w.”

11 sierpnia

• godz. 15.00 – Spacerki po Jarosławiu z przewodnikiem – „Jarosławskimi śladami generała brygady Wacława Scaevoli-Wieczorkiewicza”
    Zbiórka przed kamienicą Attavantich, Rynek 5.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Jarosławia Marcin Nazarewicz.

Organizator: Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Patroni medialni: Ekspres Jarosławski  |  Gazeta Jarosławska  |  Nowiny   |  Nowiny24.pl  |  Życie Podkarpackie  | Radio Fara  |  Pik – Podkarpacki Informator Kulturalny