Burmistrz Miasta Jarosławia informuje, że od dnia 1 marca 2022 roku obowiązuje nowy wzór deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Wzór deklaracji stanowi załącznik do Uchwały Nr 505/XXXVII/2021 Rady Miasta Jarosławia z dnia 11 października 2021 r. w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław.

Zmiana wzoru deklaracji była konieczna ze względu na powtórne objęcie gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi uiszczana jest bez wezwania, w terminach:

1) do dnia 10 lutego, za styczeń i luty danego roku,

2) do dnia 10 kwietnia, za marzec i kwiecień danego roku,

3) do dnia 10 czerwca, za maj i czerwiec danego roku,

4) do dnia 10 sierpnia, za lipiec i sierpień danego roku,

5) do dnia 10 października, za wrzesień i październik danego roku,

6) do dnia 10 grudnia, za listopad i grudzień danego roku.

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi może być wnoszona gotówką w kasie Urzędu Miasta Jarosławia lub przelewem na indywidualny rachunek bankowy, który nadawany jest przy składaniu deklaracji.

Załączniki

  • Pobierz Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...