środa 26.10.2022
Fragment sali narad jarosławskiego ratusza

Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do konsultacji społecznych projektu statutu Młodzieżowej Rady Miasta Jarosławia.

Celem konsultacji jest zebranie uwag, opinii i wniosków mieszkańców w sprawie projektu statutu Młodzieżowej Rady Miasta Jarosławia.

Konsultacje obejmują obszar Gminy Miejskiej Jarosław i przeprowadzane będą w terminie od dnia 25 października do 24 listopada 2022 roku.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie przyjmowania pisemnych uwag, opinii i wniosków na formularzu konsultacyjnym będącym załącznikiem nr 2 do Zarządzenia nr 471/2022 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 25 października 2022 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu statutu Młodzieżowej Rady Miasta Jarosławia.

Treść ww. zarządzenia wraz z załącznikami (projektem uchwały ze statutem, formularzem, obwieszczeniem Burmistrza Miasta Jarosławia) oraz formularzem zgłaszania uwag, opinii i wniosków do projektu statutu Młodzieżowej Rady Miasta Jarosławia w wersji edytowalnej znajdują się poniżej w załącznikach.

Powyższe dokumenty są również dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jarosławia w zakładce Konsultacje społeczne.

Załączniki

• Pobierz Zarządzenie 471 Burmistrza Miasta Jarosławia w sprawie konsultacji społecznych.pdf
  • Pobierz Formularz_konsultacji_projektu_statut_Młodzieżowej_Rady_Miasta_Jarosławia.docx