Dyrektor MBP Elżbieta Tkacz odchodzi na emeryturę

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Dyrektor MBP Elżbieta Tkacz odchodzi na emeryturę

Dyrektor Elżbieta Tkacz odchodzi na emeryturę. Miejską Biblioteką Publiczną im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu kierowała od 2004 r.

Pożegnanie dyr. Tkacz

Elżbieta Tkacz z zawodem bibliotekarza związana była przez całe swoje życie zawodowe. Od 1986 r. na stanowisku nauczyciela bibliotekarza i kierownika Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej Filia w Jarosławiu, a od 2004 r. jako dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu. Burmistrz Marcin Nazarewicz podziękował dyr. Elżbiecie Tkacz za lata pracy na rzecz promocji i rozwoju czytelnictwa w naszym mieście, życzył realizacji marzeń, wszelkiej pomyślności i zdrowia.

Od 29 sierpnia br. pełniącym obowiązki dyrektora MBP została Barbara Reń, wieloletni pracownik tejże placówki. Do chwili obecnej na stanowisku starszy kustosz. Ponadto specjalista do spraw czytelnictwa i promocji biblioteki, biblioterapeuta i Przewodnicząca Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Koło w Jarosławiu.