II Jarosławski Rekreacyjny Rajd Rowerowy

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

II Jarosławski Rekreacyjny Rajd Rowerowy

Aż 115 uczestników zgłosiło się do udziału w rajdzie rowerowym, który odbył się w niedzielę 22 września w ramach Międzynarodowego Dnia Sportu.

Rekreacyjny Rajd Rowerowy

Rajd wyruszył spod ratusza, rowerzyści podzieleni na mniejsze grupy pojechali do Radawy, po drodze w Szówsku dołączyła do nich kolejna ekipa. Zdrowa rywalizacja napędzała wspólną zabawę, a zwieńczeniem rajdu atrakcją było wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek. Najmłodszy w grupie okazał się pięciolatek, a najstarszy uczestnik ma ponad siedemdziesiąt.
Organizatorami rajdu są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Jarosław, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, Gmina Wiązownica, Gminny Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Radawie, Grupa Rowerowa RAJ: Rowerowo Aktywny Jarosław, .