Jarosław DLA POWODZIAN!

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Jarosław DLA POWODZIAN!

Burmistrz Miasta Jarosławia Marcin Nazarewicz apeluje o włączenie się w pomoc mieszkańcom regionów Polski, najbardziej dotkniętym skutkami powodzi. Od dzisiaj, w wyznaczonych miejscach na terenie naszego miasta będzie prowadzona zbiórka m.in. żywności, wody butelkowanej, środków czystości i higieny, koców oraz śpiworów. Zapraszamy do włączenia się w zbiórkę. Liczy się każda nawet najdrobniejsza pomoc. Pierwszy transport z zebranymi produktami do najbliższej środy włącznie, wyruszy już dzień później.

Pomoc powodzianom - grafika

POTRZEBNE SĄ:

•  woda butelkowana 5 l
  • sucha żywność
  • środki czystości i higieny
  • środki do odkażania
  • nowe koce i śpiwory
  • karma dla zwierząt

MIEJSCA ZBIÓREK W JAROSŁAWIU:

w godz. 8.00-15.00

• przedszkola miejskie
  • szkoły podstawowe