Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i interdyscyplinarnych oraz uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, w sumie 45 osób odebrało 19 czerwca nagrody i wyróżnienia. W tym dniu odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego.

Miejskie zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań tego, co udało się dokonać w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Po wytężonej pracy uczniów i nauczycieli przyszedł czas na podziękowania. Podczas uroczystego miejskiego zakończenia roku szkolnego nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie jarosławskich szkół podstawowych, ich rodzice oraz nauczyciele.

Nagrody wręczał burmistrz Marcin Nazarewicz wraz z zastępcą Patrycją Lachnik oraz Przewodniczącym Rady Miasta Piotrem Kozakiem. Laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych wyróżnienia wręczyła ponadto Podkarpacka Kurator Oświaty Dorota Nowak-Maluchnik.

W wydarzeniu uczestniczyli także: Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławkiego, Marta Kurpiel naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, Jadwiga Piątek przewodnicząca Związku Zawodowego NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty oraz Andrzej Mamak przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego w Jarosławiu, dyrektorzy, nauczyciele szkół oraz rodzice nagrodzonych pociech.

Częścią uroczystości był występ artystyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Fotorelacja z wydarzenia TUTAJ