Pikniki rodzinne w MP 4, MP 10 oraz w jarosławskim kole PSONI

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Pikniki rodzinne w MP 4, MP 10 oraz w jarosławskim kole PSONI

we wtorek, 4 czerwca, odbyły się rodzinne pikniki, w których wzięły udział m.in. władze miasta.

Bieg rodzinny w przedszkolu numer 10 Autor: Iga Kmiecik

W Miejskim Przedszkolu nr 4, na przekór kapryśnej pogodzie, odbył się radosny, taneczny Dzień Rodziny. Społeczność przedszkolną odwiedził burmistrz Marcin Nazarewicz.

Nieco później odbył się Piknik rodzinny i pierwsza edycja "Biegu po zdrowie" w Miejskim Przedszkolu nr 10 w Jarosławiu. Tu burmistrz dał sygnał do rodzinnego biegu, w którym dzieci pobiegły w towarzystwie swoich rodzin.

Piknikowo było również w Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka, które odwiedziła Patrycja Lachnik - zastępca burmistrza ds. infrastruktury społecznej. Piknik Rodzinny był okazją do spotkania z pracownikami i podopiecznymi oraz poznania działalności stowarzyszenia.