Stopnie alarmowe BRAVO i BRAVO–CRP wciąż obowiązują

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Stopnie alarmowe BRAVO i BRAVO–CRP wciąż obowiązują

Prezes Rady Ministrów podpisał nowe zarządzenia dotyczące obowiązywania drugiego stopnia alarmowego (BRAVO) na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz wobec polskiej infrastruktury energetycznej mieszczącej się poza jej granicami, a także drugiego stopnia alarmowego CRP (BRAVO–CRP) na całym obszarze RP. Stopnie będą obowiązywały do 30 listopada 2024 r. do godz. 23:59.

Logo Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

Szczegółowy wykaz zadań realizowanych w ramach wprowadzonych stopni alarmowych określa Zarządzenie Nr 18 Prezesa Rady Ministrów z dnia 2 marca 2016 r w sprawie wykazu przedsięwzięć i procedur systemu zarządzania kryzysowego.

Poniżej w załączniku znajdują się zarządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30.08.2024 r. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji www.gov.pl