Stowarzyszenie Muzyka Dawna u burmistrza

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Stowarzyszenie Muzyka Dawna u burmistrza

Od niedzieli trwa w naszym mieście Festiwal Muzyki Dawnej „Pieśń Naszych Korzeni”. Każdy festiwalowy dzień wypełniony jest koncertami, warsztatami i próbami. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Muzyka Dawna w Jarosławiu. Jego członkowie w czwartek, 22 sierpnia odwiedzili burmistrza Marcina Nazarewicza.

Członkowie Stowarzyszenia Muzyka Dawna u burmistrzaa

Burmistrz miał przyjemność zainaugurować tegoroczny Festiwal Muzyki Dawnej „Pieśń Naszych Korzeni”. Jak sam wówczas zaznaczył był to dla niego wielki zaszczyt otwierać wydarzenie w roli gospodarza miasta. Swego czasu był też wolontariuszem przedsięwzięcia. Właśnie za tą obecność i osobiste zaangażowanie podziękowali mu organizatorzy festiwalu – członkowie Stowarzyszenie Muzyka Dawna w Jarosławiu.