Niewidzialny Bohater Fundacji - konkurs charytatywny

• migam-1.svgTłumacz migowy

Niewidzialny Bohater Fundacji - konkurs charytatywny

Plakat informacyjny Niewidzialni Bohaterowie Fundacji

Portal Praca.pl rusza z trzecią edycją konkursu charytatywnego tym razem chcemy poznać Niewidzialnych Bohaterów Fundacji, czyli osoby, które w każdej fundacji wykonują bardzo ważną i potrzebną pracę, ale nie zawsze jest to praca którą widać.

Jak wziąć udział w konkursie?

By wziąć udział w konkursie wystarczy, że fundacja prześle do nas jedno zdjęcie pokazujące pracownika fundacji, który wykonuje tzw. „pracę niewidzialną” na jej rzecz. Dodatkowo, trzeba krótko opisać te zdjęcie, oraz zainstalować jedną z następujących wtyczek na swojej stronie WWW:

Ważnym warunkiem jest jeszcze to by osoba wykonującą ‘pracę niewidzialną’ miała ukończone 18 lat.

Garść ważnych informacji…

Konkurs zaczął się 6 czerwca, 2024 roku, a termin nadsyłania prac konkursowych to 08.07.2024. Ocena i wyłonienie zwycięzcy odbędzie się dnia 12.07.2024, a publikacja wyników 3 dni później, czyli 15 lipca 2024 roku

A teraz najważniejsze – nagroda

Fundacja, która wygra konkurs otrzyma nagrodę wysokości 2000 zł.

Liczymy na dobrą zabawę i jak najwięcej zgłoszeń! Więcej informacji o konkursie można znaleźć na jego stronie TUTAJ. Zapraszamy!