Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu pn. Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Jarosławia

• Konsultacje społeczne, skierowane są do wszystkich mieszkańców Gminy Miejskiej Jarosław i mają na celu zebranie uwag, wniosków i opinii mieszkańców w sprawie projektu pn. Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Jarosławia na lata 2021- 2027.

• Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od 19.02.2021 r. do dnia 22.03.2021 r.

• Konsultacje polegają na wypełnieniu ankiety, stanowiącej załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 43 po uprzednim zapoznaniu się z projektem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Jarosławia na lata 2021- 2027.

• Wypełniony formularz ankiety należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: kancelaria@um.jaroslaw.pl, pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław z dopiskiem „dot. konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Jarosławia na lata 2021- 2027” lub złożyć osobiście w pokoju nr 2 (kancelaria ogólna) w terminie do dnia 22.03.2021 r. do godz. 15.30.

Załączniki

• Pobierz Gminna Startegi Rowiązywania Problemów Miasta Jarosławia na lata 2021- 2027-1.docx
  • Pobierz zarzadzenie nr 43 nowe.pdf