Spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską

Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu oraz Klasztor OO. Dominikanów w Jarosławiu zapraszają w najbliższy czwartek 19 września br. na dwa spotkania autorskie z Agatą Puścikowską - autorką książki „Święci 1944. Będziesz Miłował". Patronat honorowy objął burmistrz miasta Marcin Nazarewicz.

Spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską.

Miejsca spotkań:

• godz. 17.00 - Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu
  • godz. 19.30 - atrium Klasztoru OO. Dominikanów w Jarosławiu

Poruszająca opowieść o bohaterach Powstania Warszawskiego - również o patronie naszego miasta bł. Michale Czartoryskim ukazała się ponad miesiąc temu, w 80. rocznicę powstania.

Święci 1944 to siedem portretów dopełniających się, tworzących jedną ikonę. Czasem jednak poszczególni bohaterowie toczą między sobą niezwykły dialog. Agata Puścikowska przytacza zapiski, które odkrywają także wątpliwości i rozterki tamtego czasu.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach! Po każdym z nich będzie możliwość zakupu książki.