Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 16 października br. w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki burmistrz Marcin Nazarewicz wraz z dyrektorami placówek oświatowych wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom administracji.

DEN2024

Z okazji święta Edukacji Narodowej najlepsze życzenia podczas uroczystości złożył burmistrz Marcin Nazarewicz, który podkreślił jak ważną rolę w dzisiejszych czasach pełnią nauczyciele. Podziękował za ich codzienny trud oraz zaangażowanie w kształcenie i wychowanie przyszłych pokoleń jarosławian.

W wydarzeniu uczestniczyli także: dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Magdalena Lehnart, w imieniu Starosty Jarosławskiego - naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Agata Godos oraz przewodnicząca NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Jadwiga Piątek, Przewodniczący Rady Miasta Jarosławia Piotr Kozak, radni Rady Miasta Jarosławia, przedstawiciele biur parlamentarzystów, dyrektorzy miejskich instytucji kultury oraz przede wszystkim grono pedagogiczne jarosławskich szkół podstawowych i przedszkoli.

Uroczystość zgromadzonym gościom umilił występ artystyczny solistki Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej Martyny Stec oraz spektakle teatralne uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. S. Żeromskiego oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. S. Staszica w Jarosławiu.