wtorek 7.03.2023
Zawodnicy podczas Podkarpackiej Ligi Pływackiej w Jarosławiu Autor: archiwum MOSiR

Po raz pierwszy w historii Jarosław był gospodarzem Podkarpackiej Ligi Pływackiej I edycji Wiosna 2023 - imprezy pływackiej na tak dużą skalę!

W sobotę, 4 marca na jarosławskiej Krytej Pływalni rozegrane zostały zawody, w których udział wzięło aż 286 zawodników z 18 podkarpackich klubów!

W tym dniu, JAROSŁAW wzbogacił się o dwa medale, po które popłynęła Julia Majcher - zawodniczka jarosławskiego AZS PWST.

Medale, statuetki, dyplomy oraz nagrody w imieniu Burmistrza Miasta Jarosławia wręczył zastępca burmistrza ds. Infrastruktury Społecznej Dariusz Tracz.

Wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę MOSiR