Dr Dariusz Tracz - urodził się w 1973 r. w Jarosławiu, żona Monika, dwoje dzieci: Dominika i Magdalena.

Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie socjologii (Uniwersytet Śląski w Katowicach), absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku socjologii samorządowej. Posiada specjalizację z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej. Od 2016 r., już drugą kadencję, pełni funkcję Zastepcy Burmistrza Miasta Jarosławia ds. infrastruktury społecznej. Zastępcy podlegają: Wydział Spraw Społecznych i Obronnych (SO), Wydział Oświaty i Sportu (WOS), Urząd Stanu Cywilnego (USC), Straż Miejska (SM) oraz jednostki organizacyjne - miejskie przedszkola, szkoły podstawowe, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa w Jarosławiu oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. 

W latach 2008 - 2016 pracował w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie na stanowisku Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej. Wcześniej był zatrudniony w jarosławskim Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie pełnił m.in. funkcję Zastępcy Kierownika Biura. Posiada również doświadczenie pracy w charakterze Pracownika Socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarosławiu. Ponadto współpracował z uczelniami wyższymi w województwie (m.in. z Uniwersytetem Rzeszowskim, Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską w Przemyślu), prowadząc zajęcia z zakresu dziedzin związanych z socjologią i polityką społeczną. Jest współpracownikiem Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. 

Urząd Miasta Jarosławia
Rynek 1, I piętro
37-500 Jarosław 
tel. 16 624 87 01
fax 16 624 87 65
e-mail: zbs@um.jaroslaw.pl

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...