piątek 26.01.2024

Od początku lutego rusza budowa Centrum Przesiadkowego na Placu im. Więźniów Oświęcimia. Inwestycja realizowana jest z funduszy norweskich, ma być ułatwieniem dla podróżujących, komunikacją miejską, podmiejską i dalekobieżną.

Od czwartku 1 lutego br. plac przed dworcem PKP w Jarosławiu zostaje na czas budowy Centrum Przesiadkowego wyłączony z użytkowania. W ramach inwestycji powstanie nowoczesna zadaszona wiata przystankowa z zielonym dachem o nazwie „Jarosławskie Wiszące Ogrody". Inwestycja prowadzona jest przy dofinansowaniu ze środków norweskich, w ramach projektu "JarosLOVE - z miłości do ludzi". Centrum Przesiadkowe dla autobusów komunikacji miejskiej, jak i autobusów podmiejskich oraz dalekobieżnych na pewno bedzie ułatwieniem dla podróżujących. Znajdą się tutaj również miejsca postojowe dla samochodów pasażerów korzystających ze stacji kolejowej i klientów odwiedzających Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Za utrudnienia przepraszamy!

Iwona Międlar Biuro Burmistrza Miasta

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...