czwartek 1.02.2024

Sprzątaniem ulic w mieście zajmie się w 2024 roku Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Sp z o.o.

Aktualizacja: Gmina Miejska Jarosław, a także Powiatowy Zarząd Dróg powierzyli zadanie utrzymywania porządku na ulicach miejskich w 2024 roku, zarówno tych zarządzanych przez samorząd miejski, jak i należących do Powiatu Jarosławskiego - Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu.

Informacja przed aktualizacją:

W przeciwieństwie do ubiegłych lat, w bieżącym roku PGKiM nie będzie się natomiast zajmowało utrzymaniem czystości i opróżnianiem koszy ulicznych na ulicach będących własnością Powiatu Jarosławskiego, zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg. Służby powiatowe, mimo oferty złożonej na początku roku przez PGKiM w Jarosławiu, nie zdecydowały się na kontynuowanie, wzorem lat ubiegłych, współpracy ze spółką i na zawarcie umowy na 2024 rok. 

Podświetlamy wykaz ulic miasta Jarosławia, aby ułatwić identyfikację zarządcy danej ulicy w sytuacji, gdyby była potrzeba zgłoszenia interwencji związanej z utrzymaniem czystości. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...