wtorek 27.02.2024

W najbliższą niedzielę (3 marca) ok. godz. 12.30 sprzed pomnika mjra Władysława Koby, u zbiegu ulic Cegielnianej i Jana Pawła II, wystartuje Bieg Tropem Wilczym. Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W ten sposób Jarosław po raz siódmy włączy się licznie i aktywnie w upamiętnienie Niezłomnych. W związku z wydarzeniem od godz. 12.15 do 13.30 na głównych ulicach miasta wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu samochodowym. Zachęcamy do kibicowania uczestnikom! 

Trasa jarosławskiego Biegu Tropem Wilczym będzie prowadziła głównymi ulicami miasta. Chwilowe utrudnienia wystąpią na ulicach: Jana Pawła II, Grunwaldzka, Lubelska (do ul. Opolskiej), Opolska, Rynek.

Z uwagi na konieczność zabezpieczenia startu biegu przy ul. Cegielnianej, 3 marca nie będzie możliwości zaparkowania samochodów przy bazylice oo. Dominikanów (od strony studzienki), przed Mszą św. o godz. 11.00 i 12.30. 

Za utrudnienia przepraszamy!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...