piątek 1.03.2024

27 lutego br. burmistrz miasta Waldemar Paluch był gościem Stowarzyszenia Akademia Trzeciego Wieku w Jarosławiu. W corocznej formule przybliżył słuchaczom ATW zrealizowane zadania w mieście w ostatnich latach, rozmawiał o potrzebach i bieżącym budżecie.

Głównym tematem wtorkowego (27.02) spotkania z burmistrzem miasta Waldemarem Paluchem była realizacja zadań ujętych w budżecie miasta przez ostatnie lata. Poza działaniami inwestycyjnymi, społecznymi, oświatowymi czy kulturalnymi podjętymi do tej pory, słuchaczy ATW niezmiennie interesowała bieżąca sytuacja w mieście. Burmistrz przybliżył również obecnie realizowane zadania oraz plany na przyszłość.

Słuchacze Akademii Trzeciego Wieku w Jarosławiu cyklicznie spotykają się w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji. Uczestniczą w wykładach, poszerzają swoją wiedzę w rożnych dziedzinach oraz dzielą pasjami. Miłym akcentem tych spotkań są występy artystyczne. We wtorek wystąpił Zespół Piosenki Wokalnej „Akademicy”. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...