Pierwsze środy miesiąca na wydawanie dowodów osobistych w terenie

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Pierwsze środy miesiąca na wydawanie dowodów osobistych w terenie

Informujemy, że od października w każdą pierwszą środę miesiąca w Urzędzie Miasta Jarosławia nie będzie realizowana obsługa stron w zakresie dowodów osobistych. Taka zmiana wynika z nałożonego przez Wojewodę Podkarpackiego obowiązku obsługi uprawnionych mieszkańców powiatu jarosławskiego w miejscu ich zamieszkania.

Dowody osobiste - tablica informacyjna

Od 2 października br. pracownicy Urzędu Miasta Jarosławia będą realizowali obsługę przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz wydawania dokumentu wyłącznie w miejscu zamieszkania uprawnionych osób. W związku z tym obsługa stron w tym zakresie na parterze Ratusza (pok.nr 4) będzie niedostępna.

Do końca 2024 r.  pierwsze środy miesiąca wypadają w następujące dni: 2 października, 6 listopada, 4 grudnia. Taka forma obsługi będzie obowiązywała również w kolejnych latach.

Więcej informacji znajduje się w zarządzeniu nr 367/2024 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 12 września 2024 r.