Tysiące ofert pracy w jednym miejscu - Targi Pracy na Politechnice Rzeszowskiej

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Tysiące ofert pracy w jednym miejscu - Targi Pracy na Politechnice Rzeszowskiej

Plakat informujący o targach pracy

17 października na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbędą się Targi Pracy i Kongres NETWORKPOWER. To doskonała okazja zarówno dla firm, jak i dla osób poszukujących nowych perspektyw zawodowych.

Dlaczego warto przyjść na Ogólnopolskie Targi Pracy NETWORKPOWER?

Setki pracodawców w jednym miejscu! Targi to szansa, by zdecydować, gdzie chcesz  rozwijać swoją karierę, sprawdzić nowe oferty pracy i oferty zatrudnienia, które mogą być dla Ciebie idealnym wyborem, a bezpłatne warsztaty rozwojowe oferowane podczas targów pomogą Ci zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę.

Dlaczego warto wziąć udział jako wystawca?

Spotkaj się z potencjalnymi pracownikami, stażystami i praktykantami, masz bezpośredni dostęp do tysięcy utalentowanych kandydatów. Zwiększ widoczność swojej marki.

Szczegółowe informacje i formularze rejestracyjne są dostępne stronie internetowej:  www.networkpower.pl.