środa 27.03.2024

Pierwszego dnia wiosny wystartował oficjalny trening do Rowerowej Stolicy Polski 2024. Od 21 marca do 21 maja zachęcamy do kręcenia kilometrów DLA JAROSŁAWIA i sprawdzania swojej formy przed decydującym starciem – czerwcową rywalizacją! W tym roku, już po raz drugi, równolegle rozegrają się dwie rywalizacje, dla miast prezydenckich i dla gmin. W tej drugiej grupie znajduje się nasze miasto!

Jak dołączyć do treningu ? (krótka instrukcja poniżej)

Znajdź i pobierz darmową aplikację „Aktywne Miasta” z właściwego dla siebie sklepu (Google Play lub AppStore). Dokonaj rejestracji użytkownika i z menu  wybierz „Rywalizacje”, następnie w zakładce „Ogólne” – TRENING RSP DLA GMIN (obrazek z pomarańczowo-żółtym tłem).

Aby dołączyć do rywalizacji, z listy rozwijanej – wybierz miasto Jarosław, dla którego chcesz kręcić kilometry. Następnie  „Ogólny”, w kolejnym kroku wybierz grupę (z którą się identyfikujesz) lub zaproponuj nową grupę i przyłącz się.
Razem z przyjaciółmi weź udział w treningach, a następnie w czerwcowej rywalizacji. 

Zapraszamy!

Wymagania techniczne  i zasady dostępu:

  1. Aplikacja dostępna jest dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych spełniających wskazane poniżej wymagania techniczne, którzy pobiorą  ją z odpowiedniego sklepu i prawidłowo uruchomią na urządzeniu mobilnym.
  2. Urządzenie, na którym ma zostać uruchomiona aplikacja, spełniać musi następujące wymagania techniczne dotyczące systemu operacyjnego:
  3. dla wersji Aplikacji pobranej  z AppStore- IOS w wersji  minimum 11.0.
  4. dla wersji  aplikacji pobranej z Google Play – Android w wersji minimum 6.0.

Jeszcze nie jest za późno

Zarówno trening jak i czerwcowa rywalizacja będą miały postać dwóch równoległych konkursów, w wyniku których poznamy najbardziej rowerowe miasto prezydenckie oraz najbardziej rowerową gminę w Polsce. Rowerzyści mogą w aplikacji wybrać właściwą sobie rywalizację i dołączyć do zabawy. Nowością w tym roku jest to, że nie można kręcić jednocześnie w obu rywalizacjach! Zbieramy kilometry albo dla miasta albo dla gminy.

 

Kontakt do koordynatora lokalnego aplikacji:

e-mail : aktywnyjaroslaw@mosir.jaroslaw.pl

tel. 16 621 56 58 wew. 22

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...