czwartek 28.03.2024
Natalia Babiak, Julia Cackowska, Sylwia Zając z trenerem Wiesławem Kutyłą
Natalia Babiak, Julia Cackowska, Sylwia Zając z trenerem Wiesławem Kutyłą

Jarosławscy łucznicy wrócili z Piaseczna z dwoma tytułami: drużynowymi wicemistrzami kategorii juniorek oraz młodzieżówek! Dziewczęta w zaciętych pojedynkach swoje zmagania zakończyły w półfinale, wygrywając wcześniej pojedynki o strefę medalową.

Juniorki pokonały zespół żywieckiego Łucznika, a młodzieżówki musiały uznać wyższość zespołu Mazowsza Teresin.

Indywidualnie najwyższą lokatę wywalczyła Natalia Babiak, która zajęła 5. miejsce wśród młodzieżówek. O strefie medalowej zadecydował baraż, w którym strzała zawodniczki Surmy Poznań okazała się o 1 milimetr bliższa środka od strzały Natalii. Sylwia Zając swoje zmagania zakończyła w 1/8 finału, natomiast Julia Cackowska- w 1/16. Wszystkie nasze juniorki, Urszula Kutyła, Martyna Brudek oraz Natalia Socha, walkę o indywidualne medale zakończyły w 1/16 finału. Nasz junior, Wiktor Kutyła, uznając wyższość tegorocznego Wicemistrza Polski, zakończył swoje zmagania w 1/8 finału, zajmując tym samym 9. miejsce.

Warto podkreślić, że Tramp był jedynym reprezentantem województwa podkarpackiego na tym prestiżowym wydarzeniu! Gratulujemy naszym młodym łuczniczym osiągnięć i cieszymy się, że tak dumnie reprezentują nasze miasto na arenie krajowej!

 

 

Źródło: informacja prasowa Klubu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...